Spółka ze stratą na sprzedaż

Odsłony: 1028
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   +48696410995

 

Sprzedam Spółkę Deweloperską z o.o. ze stratą podatkową.

Do czego potrzebna jest spółka ze stratą podatkową? Jeśli prowadzisz własną spółkę i chcesz zredukować w niej obciążenie podatkowe to najprostszym rozwiązaniem jest właśnie nabycie spółki ze stratą.
Otóż przepisy na to pozwalają. Jeśli więc kupisz spółkę ze stratą możesz obniżyć swoje dochody. Być może ta propozycja jest dla Ciebie. Dowiedz się w swoim dziale księgowym więcej na ten temat. W przypadku poważnych ofert zapraszam do kontaktu.

1. Spółka prowadzi działalność od 2008 roku

2. Kapitał zakładowy 50 tys PLN

3. Strata 800 tys PLN

4. Historia kredytowa. Aktualnie zobowiązanie wobec banku spłacone w całości

5. Zobowiązania- wyłącznie pożyczki udzielone przez udziałowca. Wierzytelności te będą oczywiście w całości przeniesione w pakiecie z udziałami na nowego właściciela.

6. Spółka posiada majątek nieruchomy (nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji, aktualnie w trakcie budowy, pod Warszawą, dokładnie 29 km od Pałacu Kultury, przy trasie Lubelskiej, w wygodnym sąsiedztwie budowane jest Centrum Handlowe na lotnisku w Góraszce)

7. Do sprzedania 100% udziałów w spółce wraz z nieruchomością

Cena za całość 650 tys PLN

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

NIE PŁAĆ JUŻ CHWIL...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
STOP Windykacji Profesjonalna Ochrona Prawna Dłużnika

STOP Windykacji Pr...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Bydgoszcz
Odszkodowania

Odszkodowania

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.