Niezapomniane wieczory kawalerskie

Odsłony: 791
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Koniec kawalerskiego życia powinno się obchodzić z klasą. Musi być to wieczór, o którym ciężko będzie zapomnieć. Wspominany przy każdej okazji. Skoro jest to tak wyjątkowy dzień należy zadbać o to, by spełniał wszelkie kryteria, a więc: doskonałe jedzenie, wyśmienita zabawa, napoje alkoholowe z najwyższej półki, a także kobiety onieśmielające swym pięknem i urodą.

W New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant nie będziecie się nudzić. Znajdziecie tu wszystko, czego Wam potrzeba, aby zabawa została uznana za udaną. Po co tracić czas na nudne imprezy, kiedy można zorganizować je w tak nietuznikowym miejscu.
Nasz lokal przyciąga fanów kobiecego piękna i smakoszy wyśmienitego menu.

Do zobaczenia! http://www.neworleans.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Sprawdzona restauracja w Warszawie - Akademia

Sprawdzona restaur...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
NAPRAWA SERWIS ADAPTERÓW METABONES Katowice

NAPRAWA SERWIS ADA...

Polska, Dolnośląskie

Centrala Telefonic...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.