Niezapomniane imprezy firmowe

Odsłony: 717
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Imprezy firmowe nie muszą być nudne. Zawsze można czymś zaskoczyć swoich znajomych. Na pewno w New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant nie będziecie się nudzić. Znajdziecie tu wszystko, czego Wam potrzeba, aby zabawa została uznana za udaną. Po co tracić czas na nudne imprezy firmowe, kiedy można zorganizować je w tak nietuznikowym miejscu.
Czekają tu na Państwa nie tylko urodziwe, profesjonalne tancerki, ale również szeroki wybór alkoholi z najwyższej półki, a także przepyszne potrawy serwowane przez znakomitego szefa kuchni. Nasz lokal przyciąga fanów kobiecego piękna i smakoszy wyśmienitego menu.

Do zobaczenia! http://www.neworleans.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Zagraniczne numery...

Europa, Francja
Rozbiórki. Wymiana desek. Stodoła . Stare drewno.

Rozbiórki. Wymiana...

Polska, Małopolskie, Wadowice
Transport Zwlok z Holandii, Belgii, Francji

Transport Zwlok z ...

Europa, Belgia

Usg jamy brzusznej...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Ad Moto – olej biodegradowalny Panolin HLP Synth

Ad Moto – ol...

Polska, Dolnośląskie

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.