Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl

Odsłony: 838
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   792128650

 

Planujesz w najbliższym okresie zmianę swojego miejsca zamieszkania? Chciałbyś zaaranżować swoje gniazdko w wybranym przez Ciebie stylu lecz brakuje Ci zasobów i nie wiesz czy dasz radę samemu wykończyć wnętrze? Jeśli tak to świetnie trafiłeś bo wykończenia wnętrz warszawa firmy DomTrendy to gwarancja tego, że Twój dom będzie wyglądał tak jak śniłeś!

Jesteśmy firma działającą w branży od wielu lat i świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wykończania wnętrz. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie planowania i meblowania. Długi czas spędzony na rynku pozwolił nam na dogłębne poznanie trendów architektonicznych oraz wymagań klientów co przekłada się na jakość usług a co za tym idzie Twoje zadowolenie. Oprócz wykończania wnętrz zajmujemy się projektowaniem przyłączy oraz instalacji elektrycznych, wodno - kanalizacyjnych i gazowych. Z chęcią wspomożemy Cię i podzielimy się naszym doświadczeniem. Jeżeli sam nie masz czasu lub ochoty na zaprzątanie sobie głowy projektowaniem to równie chętnie doradzimy Ci, które rozwiązania będą najlepsze. Wszelkie nasze usługi realizujemy szybko i fachowo. Nie czekaj i już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów Domtrendy!

Kontakt:
Domtrendy Wnętrza w Warszawie - Dom i Styl
Bartycka 116, 00-716 Warszawa
http://dom-trendy.pl/
domistyl.wawa@gmail.com
792128650

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Kuchnia kaflowa-tradycja i prestiż.

Kuchnia kaflowa-tr...

Polska, Lubuskie, Zielona Góra
Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.

Zdrowy piec kaflow...

Polska, Lubuskie, Zielona Góra
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).

Biesiadowanie z pi...

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.